MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW

Młodzi „Neptuniarze” ROZBIJAJĄ Arkonie Szczecin!

Jeśli ktoś choć przez chwilę wątpił w Naszych najmłodszych zawodników, nie wie jak bardzo się mylił!

Analiza dwóch poprzednich spotkań była jasna i konkretna. Znaliśmy swoje atuty w obronie i wystarczyło trochę więcej skuteczności w ataku, by doczekać się upragnionej wygranej.

 Od początku zagraliśmy agresywnie i już w pierwszej akcji meczu Mateusz Ciuła otwiera wynik spotkania!

Dalszy przebieg gry, to popis umiejętności strzeleckich (7 bramek) któregoś z naszych klubowych klonów – Jagielskich, ale którego, to już wie tylko on sam, bo nikt nie jest w stanie ich rozróżnić – Współczujemy sędziom😂

Na uwagę zasługują debiutanckie gole Wieczorka i Janeczka! Jesteśmy pewni, że worek z bramkami się rozwiąże u tych zawodników, a protokolanci nie będą nadążali z zapisywaniem kolejnych trafień!

 Cała drużyna zagrała naprawdę solidnie spotkanie.
Ciężko jest kibicom, czy samym zawodnikom szukać negatywów, kiedy drużyna wygrywa 23:5, ale zachowujemy zimne głowy i mimo, że cieszymy się z tak okazałego zwycięstwa, to wiemy, że by iść do przodu, trzeba wyciągnąć wnioski z ciężkich porażek, a nie z ”łatwych” zwycięstw! Jesteśmy dumni, że nasz zespół mimo młodego wieku jest tego świadomy!

Gospodarzem następnego turnieju U-13, który odbędzie się 5-6 stycznia, będzie właśnie UKS „Neptun” Łódź. Jest to o tyle istotne, że doping naszych kibiców niejednokrotnie sparaliżował teoretycznie mocniejszego rywala. Tymczasem nasza najmłodsza „Banda Świrów” bierze się do pracy jeszcze mocniej, by w Łodzi pokazać się z najlepszej strony!

🏐UKS „Neptun” Łódź 23-5 Arkonia Szczecin

‼️Dziękujemy, że byliście z Nami‼️

Barwy Neptuna reprezentowali:

1 Filip Hinc
2 Bartłomiej Jagielski
3 Szymon Ciuła
4 Dawid Stachowiak
5 Miłosz Janicki
6 Daniel Pardej
7 Piotr Stasiak
8 Jakub Jagielski
9 Mateusz Ciuła
10 Olaf Gdakowicz
11 Kazimierz Janeczek
12 Michał Wieczorek

Trener: Bartosz Kośka

Asystent Trenera: Piotr Sznajder

http://www.pilkawodna.waw.pl/mzm19.htm

🏆Weekend, humory dopisują, pogoda wymarzona – Czego chcieć więcej? Zwycięstwa „Neptuniarzy” w Gorzowie Wlkp! I choć nasi najmłodsi zawodnicy U-13 zagrali naprawdę poprawne spotkanie w obronie, w której dowodzili bracia Jagielscy, to nasza skuteczność w ataku pozostawiała wiele do życzenia. W porannym meczu z GKPW Gorzów Wlkp. przeciwnik zaaplikował nam sześć bramek, gdzie my byliśmy w stanie odpowiedzieć tylko jedną. 🆕Swoje debiuty w barwach Neptuna w oficjalnych zawodach zanotowali Kazimierz Janeczek, Michał Wieczorek oraz Piotr Stasiak – Żaden z tych trzech zawodników nie „spękał” w wodzie i pokazali, że nie bez powodu znaleźli się w kadrze na ten wyjazd. 💪Bardzo ważny jest fakt, że wszyscy zawodnicy „Bandy Świrów” byli niesamowicie zaangażowani w mecz, a gdy Trener Kośka dokonywał zmian, widać było, że większość mogła zagrać cztery kwarty i nie zejść z boiska, choćby mieli pić wodę z basenu do końca życia! 🏊🏻Wyciągamy kolejne wnioski, by o 18:00 zmierzyć się z drugą Gorzowską drużyną – Alfą. Jak zawsze damy maxa w wodzie!GKPW Gorzów Wlkp. 6-1 UKS „Neptun” Łódź#BandaŚwirówAuuu

Opublikowany przez UKS "Neptun" Łódź Sobota, 13 października 2018

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.