PLAN ZAJĘĆ

 

 

 

UKS „NEPTUN” ŁÓDŹ – NAUKA PŁYWANIA 2018 – PLAN ZAJĘĆ

(AKTUALIZACJA 26.02.2018 r.)

 

Testy umiejętności, które odbyły się w naszym klubie, dały nam możliwość przeniesienia dzieci do grup odpowiadających aktualnym predyspozycjom. 
Zdajemy sobie oczywiście sprawę z tego, że dla niektórych z Państwa może być to problematyczne, więc podajemy numery telefonów, pod którymi można się kontaktować w razie pytań i ewentualnych roszad w grupach. Liczymy, że będzie ich jak najmniej, ze względu na fakt, iż chcemy by Państwa pociechy rozwijały się w odpowiednich grupach, we właściwym tempie!😊

📞Nr. Telefonów:

📱881-032-368 Bartosz Kośka
📱665-073-207 Dominik Sznajder

 

Lp. GRUPA N2 SOB. 12.00; NIEDZ. 11.00

1 Deina Michał
2 Guc Weronika
3 Garbaciński Daniel
4 Garbaciński Filip
5 Stępień Cezary
6 Walczak Nadia
7 Chruściel Amelia
8 Chruściel Wiktoria
9 Górska Amelia
10 Dziedziczak Anna
11 Nowak Julita
12 Sawicki Stanisław
13 Stankiewicz Pola
14 Stasiak Błażej
15 Stasiak Szymon
16 Mosion Adrian

Lp. GRUPA N3 SOBOTA 13.30

1 Bendinger Dawid
2 Kuc Gabriel
3 Chrzanowski Tymoteusz
4 Smal Milena
5 Stoczyński Mateusz
6 Laskowska Marta
7 Moszczyńska Zuzanna
8 Kacprzak Inga
9 Witkowski Maks
10 Demontowicz Aleksander
11 Kołodziejczyk Krzysztof
12 Kwiatkowska Nina
13 Myszka Mateusz
14 Dwornik Natalia
15 Janaszewski Antoni
16 Juraszczyk Aleksandra

Lp. GRUPA N5 NIEDZIELA 11.45

1 BieńkowskA Michalina
2 Reguła Oktawian
3 Łukasik Jakub
4 Strzelczyk Kornelia
5 Zachwieja Milena
6 Kędzia Tomasz
7 Rumiński Kajetan
8 Kłąb Karolina
9 Kłąb Maja
10 Szczepaniak Oliwier
11 Augustyniak Nikola
12 Owsiany Julia

Lp. GRUPA N6 NIEDZIELA 12.30

1 Bieńkowski Julian
2 Foltyn Oliwia
3 Furman Iga
4 Spętana Antonina
5 Wykpisz Wiktor
6 Rusinkiewicz Alicja
7 Dobrosz Hanna
8 Jackowski Dawid
9 Jarząb Zuzanna
10 Foryńska Marta
11 Ramzi Lidia
12 Ramzi Amelia
13 Klimczak Oliwia

Lp. GRUPA N7 NIEDZIELA 13.15

1 Gawęda Aleksandra
2 Kubala Mateusz
3 Kuzak Maciej
4 Mucek Jakub
5 Nguyen Kuba
6 Pel Oskar
7 Bujno Amelia
8 Skrzyński Tymoteusz
9 Gorzechowska Barbara
10 Gawęda Sandra
11 Ryłek Maja
12 Popławska Weronika
13 Chmielak Oliwier
14 Siwek Wiktor

Lp. GRUPA N8 NIEDZIELA 14.00

1 Budzisz Daria
2 Dziembowski Bartosz
3 Fabiajńska Julia
4 Lewarski Dominik
5 Lewy Filip
6 Maciaszczyk Jakub
7 Kolińska Maja
8 Swaczyna Zuzanna
9 Golańska Marianna
10 Radziszewski Bartosz
11 Kredens Kasper
12 Gwoździńska Alicja
13 Gwoździński Tomasz
14 Siudak Paulina

Lp. GRUPA N9 NIEDZIELA 14.45

1 Jankowska Lidia
2 Kuta Katarzyna
3 Podlecka Martyna
4 Podlecki Mateusz
5 Trudnos Gabriel
6 Matusiak Natalia
7 Wajrach Magdalena
8 Orzechowska Nadia
9 Pieniążek Nadia
10 Chmielak Maja
11 Konior Wojciech
12 Konior Oskar
13 Skoczylas Łukasz
14 Krzyżański-Śwituniak Damian

15 Zaniewicz Wiktoria
16 Zajączkowska Karina

Lp. GRUPA N10 NIEDZIELA 15.30

1 Huzar Jakub
2 Siudak Arkadiusz
3 Sowiński Szymon
4 Jochnowicz Maria
5 Jarmołowicz Milan
6 Szopiński Stanisław
7 Marad Olgierd
8 Arabska Mania
9 Ogińska Julia
10 Labos Karol
11 Grębecki Łukasz
12 Uściński Nataniel
13 Uściński Olivier
14 Rybkowska Iga
15 Bratek Wojciech
16 Gawęda Sandra

Lp. GRUPA N11 SOBOTA 12.00

1 Puchowska Barbara
2 Łepczyk Nadia
3 Szymański Franciszek
4 Smal Karol
5 Androsz Olivier
6 Górska Aleksandra
7 Górski Piotr
8 Borkowska Barbara
9 Borkowska Helena
10 Fontner Szymon
11 Harasim Mikołaj
12 Klaczkowski Mateusz
13 Szcześniak Maria
14 Puchalski Jan
15 Antosik Sebastian
16 Michalak Nelly