Trzy zwycięstwa Neptuna

Trzy zwycięstwa Neptuna!!!
To był bardzo udany weekend dla naszych drużyn! Juniorzy U-17 w turnieju kwalifikacyjnym do finałów Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży pewnie pokonali ŁSTW 22:6 oraz GKPW Gorzów Wlkp. 22:8 i przypieczętowali awans. Wyniki tegorocznej rywalizacji juniorów młodszych pokazują, że w finale zmierzy się 6 bardzo wyrównanych zespołów i nie ukrywamy, że jedziemy po medale!!! Oba mecze pokazały, że dysponujemy bardzo silną i wyrównaną drużyną, od przyszłego tygodnia zaczynamy intensywne przygotowania, które uwieńczy finał w Warszawie 7-9 lipca.
Z kolei w meczu, którego stawką było pierwsze miejsce w grupie B pierwszej ligi Seniorów nasi bardzo pewnie pokonali Legię II Warszawa 16:9 i potwierdzili swoje aspiracje do gry na najwyższym poziomie. Już za dwa tygodnie czeka nas turniej finałowy 1 ligi w Szczecinie, gdzie poza Legią naszymi rywalami będą AZS Katowice i Arkonia Masters a potem miejmy nadzieję zwycięskie baraże o awans do Ekstraklasy!
A za tydzień nasza drużyna U-15 powalczy o awans do turnieju finałowego Mistrzostw Polski Młodzików. Na razie w tabeli naszej grupy zajmujemy czwarte miejsce mając jeden punkt straty do premiowanego awansem trzeciego miejsca. naszych chłopców z pewnością stać na awans i obiecujemy, że będziemy walczyć z całych sił i wrócimy z tarczą!
                     

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.