MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW U-15

 

Juniorzy Młodsi mają apetyt na więcej

Historyczne zwycięstwo Naszych U-15 nad Arkonia Szczecin oraz solidne występy z wyżej notowanymi rywalami w poprzedniej kolejce MPJM, niewątpliwie podbudowały morale w drużynie. Przy odpowiedniej pracy na treningach oraz dyscyplinie na boisku w czasie meczu, młodzi „Neptuniarze” są w stanie zagrać na poziomie dającym szanse na sprawienie niespodzianki.

Apetyt rośnie w miarę jedzenia. Kibice, trenerzy oraz na pewno sami zawodnicy jedni ciszej, inni głośniej liczą na kolejne zwycięstwo „Bandy Świrów”, które mogłoby stać się już ostatecznym przełamaniem i pozwoliłoby ze spokojem stwierdzić, że ostatni triumf nie był zasługą magicznych krasnoludków kierujących poczynaniami Naszych zawodników, a po prostu dobrze wykonaną robotą!

  W rundzie kwalifikacyjnej zmierzymy się z Alfą Gorzów, GKPW Gorzów, oraz Arkonia Szczecin. Z grupy tej dwie drużyny awansują do finałów MPJM. Jesteśmy przekonani, że „Neptuniarze” są w stanie wygrać z każdą z tych drużyn i postaramy się to udowodnić już w ten weekend w Szczecinie!

http://www.pilkawodna.waw.pl/mpjm19.htm?fbclid=IwAR1-n9qxfnWVEjgMAyxivYi6Koa5ajAqqiMyDRd0HWxPi8M_-dzDKu1_ZtY

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.