MIĘDZYWOJEWÓDZKI MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW (U-13)

”Banda Małych Świrów” daje popis w Szczecinie”

Ekipa U-13 w poprzedni weekend zakończyła rozgrywki rundy eliminacyjnej Młodzików w świetnym stylu!

W pierwszym meczu „Neptuniarzy” urządzili prawdziwą kanonadę pakując gospodarzom 21 bramek! W tym spotkaniu na listę strzelców wpisali się wszyscy zawodnicy, a Bartłomiej Jagielski zakończył spotkanie aż z 6 trafieniami! Warty odnotowania jest fakt, że Nasza drużyna nie miała w tym meczu ŻADNEGO wykluczenia!

  Spotkanie z Alfą Gorzów było zdecydowanie bardziej zacięte, głównie dlatego, że B. Jagielski zakończył udział w tym spotkaniu w połowie II kwarty oraz, że Dowódca „Bandy Świrów” Trener Wiktor dostał czerwoną kartkę i chłopaki musieli radzić sobie sami resztę meczu…
Na szczęście po wykluczeniach Jagielskiego ciężar gry na swoje barki przejął Mateusz Ciuła, aplikując rywalom polowe końcowego dorobku Naszej drużyny w tym spotkaniu i wygrywamy z Alfą 10:6!! Brawo za walkę!!

➡️Ostatnie spotkanie „Neptuniarze” musieli dalej grać bez Trenera, a pech chciał, że przyszło Nam rozgrywać je z GKPW Gorzów, z którym w tym sezonie jeszcze nie wygraliśmy, choć były to porażki raczej nieznaczne.
Drużyna zagrała naprawdę solidne spotkanie i kto wie, jakby się ono skończyło, gdyby zawodnicy mieli okazje doświadczyć parę razy w ciągu meczu słynnej „Suszarki” Trenera Wiktora. Tak, czy inaczej mecz niestety przegraliśmy 4:8.

🏆W tabeli końcowej rundy eliminacyjnej lądujemy na 2 miejscu dzięki lepszemu bilansowi bramkowemu od Alfy Gorzów! Turniej finałowy zostanie rozegrany 15-16.06 w Szczecinie!

Ekipę „Neptuniarzy” reprezentowali;

1 Filip Hinc 
2 Bartłomiej Jagielski 
3 Szymon Ciuła
4 Dawid Stachowiak
5 Adrian Pawlak
6 Daniel Pardej 
7 Piotr Stasiak
8 Jakub Jagielski 
9 Mateusz Ciuła 
10 Rafał Orzechowski
11 Igor Michalski

http://www.pilkawodna.waw.pl/mzm19.htm

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.