„Brązowe Neptunki”

MAŁA BANDA ŚWIRÓW” Z BRĄZOWYM MEDALEM U-13

Turniej finałowy rozgrywany był w Szczecinie. W fazie grupowej „Neptuniarze” ulegli tylko Pałacowi Warszawa, który postawił twarde warunki i Nasi zawodnicy odnieśli porażkę 2:8. Mimo to, mogliśmy cieszyć się z 2 miejsca w grupie, ponieważ lokalnego rywala OCMER ŁSTW Łódź rozbiliśmy 16:2, a Alfie wpakowaliśmy 16 bramek, gdzie Gorzowianie potrafili odpowiedzieć tylko sześcioma. Powyższe rezultaty pozwoliły zmierzyć nam się z KSZO Ostrowiec Św. w meczu o 3 miejsce Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików!

🥉Mecz o brąz „Mała Banda Świrów” wygrała bardzo pewnie, kontrolując każdą kwartę i dowożąc korzystny wynik do końca! Licznik zatrzymał się na 10:2 i w pięknym stylu ZDOBYWAMY BRĄZOWY MEDAL!

🤽‍♂️Najlepszym strzelcem „Neptuniarzy” został Mateusz Ciuła, który w całym sezonie zdobył dla Naszego zespołu 29 bramek.

Pomału staje się już chyba tradycją, że Nasi zawodnicy w większości roczników kończą turnieje z niską ilością straconych goli i tym razem jest podobnie – To głównie dzięki dobrej grze z tyłu zajęliśmy tak wysoką lokatę!

Warto zaznaczyć jak wielu kibiców pojechało za Neptunem na tak odległy wyjazd, jakim jest turniej w Szczecinie – SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE!

Ten sukces powinien być dużą motywacją dla dzieciaków z Akademii Pływania, aspirujących do sekcji Waterpolo w naszym klubie – Ciężka praca na treningach przynosi efekty i mamy nadzieję, że rywalizacja w drużynie z sezonu na sezon będzie co raz większa!

😎Skład brązowych medalistów sezonu 2018/2019 Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików:

Ciuła Mateusz
Jagielski Bartek
Stachowiak Dawid
Stasiak Piotr
Janeczek Kazimierz
Pawlak Adrian
Janicki Miłosz
Wieczorek Michał
Ciuła Szymon
Orzechowski Rafał
Gdakowicz Olaf
Pardej Daniel
Jagielski Jakub
Hinc Filip (GK)
Michalski Igor (GK)

http://www.pilkawodna.waw.pl/mzm19.htm?fbclid=IwAR11QHe5ffCAmsHR5ZNohLHGVN1VVSZZSKP2msFDEAG9_GjMnO9Uhg5JtWY

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.