WAKACJE!!!

Informujemy, że wysokość składki członkowskiej w lipcu oraz sierpniu wynosi 20 zł/msc.

➡️Treningi wracają na początku września, jak tylko basen zostanie otwarty, o czym będziemy informować bliżej rozpoczęcia roku szkolnego. Na pierwsze zajęcia po wakacjach zapraszamy dzieciaki na swoje „stare” godziny, na które uczęszczały do tej pory. Jeśli ktoś nie będzie mógł stawić się na pierwsze zajęcia, prosimy o wiadomość o chęci kontynuowania nauki pływania w naszym Klubie.

😁Życzymy udanych wakacji i do zobaczenia!

Zaszufladkowano do kategorii Aktualności | Możliwość komentowania WAKACJE!!! została wyłączona

NEPTUNIARZE LUBIĄ BRĄZ!!!

ABSOLUTNY HORROR BANDA, TOTALNA BANDA ŚWIRÓW I TWARDZIELI REMISUJE Z BYTOMIEM 7:7 GRAJĄC OD POCZĄTKU TRZECIEJ KWARTY BEZ ŻADNEJ ZMIANY I BEZ TRENERA WIKTORA, NEPTUNIARZE ZOSTAJĄ BRĄZOWYMI MEDALISTAMI MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW🥉

  Patrząc na szerokość naszej kadry, a raczej jej brak, jechaliśmy do Gliwic nastawieni na walkę o brąz i bardzo nieśmiało marząc o srebrze. Mało kto wierzył, że z dwoma zawodnikami na ławce jesteśmy w stanie postawić się pewnie kroczącej po mistrza Alfie oraz rewelacyjnie dysponowanemu KSZO. Mało brakło, a oba te mecze byśmy wygrali i otarlibyśmy się o srebro, bo z Alfą na 3 minuty przed końcem spotkania remisowaliśmy 7:7 ulegając ostatecznie 7:10, a z KSZO przegraliśmy jedną bramką 7:8. Wiadomo nie od dziś, że sport jest brutalny i zamiast cieszyć się ze srebra, musieliśmy dać z siebie wszystko, żeby móc powiesić na szyi jakiegokolwiek medal.

Ciężko opisać słowami co działo się w meczu z gospodarzami. Charakter drużyny zasłużył na złoty medal, gdzie mimo przeciwności, kiedy sędziowie autowali nam kolejnych zawodników często w dość kontrowersyjny sposób, „Neptuniarze” tworzyli kolektyw i dawali z siebie 120% w wodzie. Od końcówki drugiej kwarty graliśmy bez Stachowiaka, a Rudnego zabrakło praktycznie od początku trzeciej „działki”, jak i Trenera Wiktora, który zobaczył czerwień. Harasimiuk w bramce robił cuda, broniąc głową jeden strzał po drugim z 2 metrów, a Bartosik w końcówce czwartej kwarty nie schodząc w trakcie meczu z boiska nawet na sekundę, sprintuje 20 metrów z piłką na bramkę przeciwnika jak robot, który nie ma limitu zmęczenia. Cegielski lobuje tak, że perfekcji trajektorii lotu jego rzutów nie obliczyliby najlepsi fizycy swiata, a Wojtyniak strzela w krótki niczym Arkadiusz Batke za najlepszych czasów. Telbuchy raz po raz bombardowali bramkę Ślązaków, a Stachowiak nie pozwolił na wiele napastnikom Polonii, dopóki nie musiał usiąść na ławce z rozwiązanym czepkiem za trzy wykluczenia. O Rudnym chodzą słuchy, że przeciwnicy dostali choroby lokomocyjnej od jego kręcenia na środku, bo to co wyprawiał na tej pływalni, to istna karuzela.
No i nasz joker Krawczyk, który w ostatniej minucie gry musiał zastąpić Telbucha po jego trzech „wylotkach”.
Wielkie pozdrowienia dla Augustyniaka, który nie mógł pomóc chłopakom w wodzie z powodu pobytu w szpitalu.
Nie wiemy jak Ci „Terminatorzy” dopływali ten mecz do końca, ale oddychając rękawami dowozimy 7:7, a rzuty karne nie mają już dla nas żadnego znaczenia i kończymy sezon we wspaniałym stylu!

Dziękujemy Serdecznie Naszym kibicom, którzy wspierali „Neptuniarzy” przez wszystkie trzy spotkania, a szczególnie w tym ostatnim meczu gdzie doping słyszeli pewnie w okolicach Zabrza.

🤽‍♂️Brąz wywalczyli:

#1 Harasimiuk
#2 Bartosik
#3 Stachowiak
#4 Wojtyniak
#5 Krawczyk
#6 Augustyniak
#7 Telbuch P.
#8 Sztylka
#9 Rudny
#10 Cegielski
#12 Telbuch K.

Trener: Viktor Berendyuha

http://www.pilkawodna.waw.pl/mpj19.htm

Zaszufladkowano do kategorii Aktualności | Możliwość komentowania NEPTUNIARZE LUBIĄ BRĄZ!!! została wyłączona

„Brązowe Neptunki”

MAŁA BANDA ŚWIRÓW” Z BRĄZOWYM MEDALEM U-13

Turniej finałowy rozgrywany był w Szczecinie. W fazie grupowej „Neptuniarze” ulegli tylko Pałacowi Warszawa, który postawił twarde warunki i Nasi zawodnicy odnieśli porażkę 2:8. Mimo to, mogliśmy cieszyć się z 2 miejsca w grupie, ponieważ lokalnego rywala OCMER ŁSTW Łódź rozbiliśmy 16:2, a Alfie wpakowaliśmy 16 bramek, gdzie Gorzowianie potrafili odpowiedzieć tylko sześcioma. Powyższe rezultaty pozwoliły zmierzyć nam się z KSZO Ostrowiec Św. w meczu o 3 miejsce Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików!

🥉Mecz o brąz „Mała Banda Świrów” wygrała bardzo pewnie, kontrolując każdą kwartę i dowożąc korzystny wynik do końca! Licznik zatrzymał się na 10:2 i w pięknym stylu ZDOBYWAMY BRĄZOWY MEDAL!

🤽‍♂️Najlepszym strzelcem „Neptuniarzy” został Mateusz Ciuła, który w całym sezonie zdobył dla Naszego zespołu 29 bramek.

Pomału staje się już chyba tradycją, że Nasi zawodnicy w większości roczników kończą turnieje z niską ilością straconych goli i tym razem jest podobnie – To głównie dzięki dobrej grze z tyłu zajęliśmy tak wysoką lokatę!

Warto zaznaczyć jak wielu kibiców pojechało za Neptunem na tak odległy wyjazd, jakim jest turniej w Szczecinie – SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE!

Ten sukces powinien być dużą motywacją dla dzieciaków z Akademii Pływania, aspirujących do sekcji Waterpolo w naszym klubie – Ciężka praca na treningach przynosi efekty i mamy nadzieję, że rywalizacja w drużynie z sezonu na sezon będzie co raz większa!

😎Skład brązowych medalistów sezonu 2018/2019 Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików:

Ciuła Mateusz
Jagielski Bartek
Stachowiak Dawid
Stasiak Piotr
Janeczek Kazimierz
Pawlak Adrian
Janicki Miłosz
Wieczorek Michał
Ciuła Szymon
Orzechowski Rafał
Gdakowicz Olaf
Pardej Daniel
Jagielski Jakub
Hinc Filip (GK)
Michalski Igor (GK)

http://www.pilkawodna.waw.pl/mzm19.htm?fbclid=IwAR11QHe5ffCAmsHR5ZNohLHGVN1VVSZZSKP2msFDEAG9_GjMnO9Uhg5JtWY

 

Zaszufladkowano do kategorii Aktualności | Możliwość komentowania „Brązowe Neptunki” została wyłączona

ALFA GORZÓW ZA MOCNA DLA NEPTUNIARZY!!!

W zeszły weekend zawitaliśmy do Gorzowa Wlkp. by podjąć niepokonaną w tym sezonie Alfę. Na nasze nieszczęście gorzowianie są w takim „gazie”, że pierwszą bramkę zdołaliśmy zdobyć dopiero po kilkunastu minutach, tracąc jednoczenie już kilka goli. Uczciwie trzeba przyznać, że od początku do końca Alfa kontrolowała spotkanie i zasłużenie wygrała aż 13:3.

Cały czas jednak zachowujemy 3 miejsce i z dużymi szansami na medal Mistrzostw Polski U-19 przystąpimy do turnieju finałowego 22-23.06, który odbędzie się w Gliwicach. Trzymajcie kciuki!

Zaszufladkowano do kategorii Aktualności | Możliwość komentowania ALFA GORZÓW ZA MOCNA DLA NEPTUNIARZY!!! została wyłączona

SMUTNY KONIEC ROZGRYWEK DLA SENIORÓW NEPTUNA

 PO ZACIĘTYCH MECZACH ODBYWAJĄCYCH SIĘ W OSTROWCU ŚWIĘTOKRZYSKIM NASI SENIORZY NIE ZAPEWNILI SOBIE MIEJSCA PREMIUJĄCEGO GRĘ W BARAŻACH O EKSTRAKLASĘ.NIE POMOGŁO ZWYCIĘSTWO NAD GOSPODARZAMI,KTÓRZY OSTATECZNIE ZNALEŹLI SIĘ NA SZCZYCIE TABELI I TO ONI ZAGRAJĄ W BARAŻACH O EKSTRAKLASĘ.O KOŃCOWYM NIEPOWODZENIU ZDECYDOWAŁA PORAŻKA Z DRUŻYNĄ Z WARSZAWY 3:9   (0:1,0:4,0:2,3:2) WSZYSTKIE TRZY DRUŻYNY PREZENTOWAŁY PODOBNY POZIOM PRZEZ CAŁE ROZGRYWKI A O KOŃCOWYM SUKCESIE ZADECYDOWAŁ STOSUNEK STRZELONYCH I STRACONYCH GOLI.

http://www.pilkawodna.waw.pl/pierwszaliga2019.htm

Dziękujemy za wsparcie #promujelodzkie

Zaszufladkowano do kategorii Aktualności | Możliwość komentowania SMUTNY KONIEC ROZGRYWEK DLA SENIORÓW NEPTUNA została wyłączona

Koniec sezonu dla Juniorów Młodszych

Rundę kwalifikacyjną skończyliśmy na miejscu niepremiowanym awansem do finałów. Niewątpliwie duży niedosyt u Naszych zawodników i trenerów, jednak warto wyciągnąć przed kolejnym sezonem jeden, prosty, pozytywny wniosek w oparciu o tabelę. Obrona funkcjonuje na co raz lepszym poziomie. Skończyliśmy turniej na 3 miejscu mając… Jedną bramkę straconą mniej od drugiej Alfy Gorzów! Z całą pewnością poprawa umiejętności rozgrywania akcji w ataku da nam duże pole do popisu w kolejnej kampanii i pozwoli awansować dalej.

🔥Cieszymy się ogromnie z kolejnego zwycięstwa „Młodej Bandy Świrów”. Chłopaki dzięki żelaznej obronie nie musieli wcale strzelić ogromu bramek, by pokonać GKPW 59 Gorzów 9:4 i odnieść kolejne zwycięstwo w rozgrywkach. Liczymy na więcej!

http://www.pilkawodna.waw.pl/mpjm19.htm

Zaszufladkowano do kategorii Aktualności | Możliwość komentowania Koniec sezonu dla Juniorów Młodszych została wyłączona

MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW U-15

 

Juniorzy Młodsi mają apetyt na więcej

Historyczne zwycięstwo Naszych U-15 nad Arkonia Szczecin oraz solidne występy z wyżej notowanymi rywalami w poprzedniej kolejce MPJM, niewątpliwie podbudowały morale w drużynie. Przy odpowiedniej pracy na treningach oraz dyscyplinie na boisku w czasie meczu, młodzi „Neptuniarze” są w stanie zagrać na poziomie dającym szanse na sprawienie niespodzianki.

Apetyt rośnie w miarę jedzenia. Kibice, trenerzy oraz na pewno sami zawodnicy jedni ciszej, inni głośniej liczą na kolejne zwycięstwo „Bandy Świrów”, które mogłoby stać się już ostatecznym przełamaniem i pozwoliłoby ze spokojem stwierdzić, że ostatni triumf nie był zasługą magicznych krasnoludków kierujących poczynaniami Naszych zawodników, a po prostu dobrze wykonaną robotą!

  W rundzie kwalifikacyjnej zmierzymy się z Alfą Gorzów, GKPW Gorzów, oraz Arkonia Szczecin. Z grupy tej dwie drużyny awansują do finałów MPJM. Jesteśmy przekonani, że „Neptuniarze” są w stanie wygrać z każdą z tych drużyn i postaramy się to udowodnić już w ten weekend w Szczecinie!

http://www.pilkawodna.waw.pl/mpjm19.htm?fbclid=IwAR1-n9qxfnWVEjgMAyxivYi6Koa5ajAqqiMyDRd0HWxPi8M_-dzDKu1_ZtY

Zaszufladkowano do kategorii Aktualności | Możliwość komentowania MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW U-15 została wyłączona

MISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW-I LIGA

‼️”BANDA ŚWIRÓW” MELDUJE WYKONANIE ZADANIA‼️

💪Koniec. Nareszcie nastał koniec czarnej serii i pokonujemy drużynę ze stolicy w jakże ważnym dla nas meczu! Konsekwencja, której brakowało nam w dwóch poprzednich spotkaniach przegranych w ostatnich minutach, a nawet sekundach, teraz pozwoliła dowieźć korzystny rezultat do końca!

➡️Tabela jest płaska, jak niemieckie autostrady, wszystkie 3 drużyny mają teraz tyle samo punktów, jednak na ten moment to NEPTUNIARZE są LIDEREM rozgrywek i oby tak zostało już do końca!

😎Serdecznie dziękujemy za doping w obu spotkaniach, jak zawsze pomogliście chłopakom w trudnych momentach!

🔜O ostatniej kolejce Mistrzostw Polski I ligi będziemy jeszcze informować, ponieważ prawdopodobnie nastąpią małe zmiany, jednak termin powinien być bardzo zbliżony do pierwotnego, czyli przełom maja i czerwca.

🔥JESZCZE DŁUGA DROGA PRZED NAMI!

http://www.pilkawodna.waw.pl/pierwszaliga2019.htm

 

 

Zaszufladkowano do kategorii Aktualności | Możliwość komentowania MISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW-I LIGA została wyłączona

BIAŁO-CZERWONI WALCZĄ O AWANS NA MALCIE

POLSKA BIAŁO-CZERWONI!

http://www.pilkawodna.waw.pl/mej19elim.htm?fbclid=IwAR1XODNepMgg-F02Jx0UFppLLivRj62ukYVdZq2ZPxn_eOiFXvUddEQO4jY

Zaszufladkowano do kategorii Aktualności | Możliwość komentowania BIAŁO-CZERWONI WALCZĄ O AWANS NA MALCIE została wyłączona

MIĘDZYWOJEWÓDZKI MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW (U-13)

”Banda Małych Świrów” daje popis w Szczecinie”

Ekipa U-13 w poprzedni weekend zakończyła rozgrywki rundy eliminacyjnej Młodzików w świetnym stylu!

W pierwszym meczu „Neptuniarzy” urządzili prawdziwą kanonadę pakując gospodarzom 21 bramek! W tym spotkaniu na listę strzelców wpisali się wszyscy zawodnicy, a Bartłomiej Jagielski zakończył spotkanie aż z 6 trafieniami! Warty odnotowania jest fakt, że Nasza drużyna nie miała w tym meczu ŻADNEGO wykluczenia!

  Spotkanie z Alfą Gorzów było zdecydowanie bardziej zacięte, głównie dlatego, że B. Jagielski zakończył udział w tym spotkaniu w połowie II kwarty oraz, że Dowódca „Bandy Świrów” Trener Wiktor dostał czerwoną kartkę i chłopaki musieli radzić sobie sami resztę meczu…
Na szczęście po wykluczeniach Jagielskiego ciężar gry na swoje barki przejął Mateusz Ciuła, aplikując rywalom polowe końcowego dorobku Naszej drużyny w tym spotkaniu i wygrywamy z Alfą 10:6!! Brawo za walkę!!

➡️Ostatnie spotkanie „Neptuniarze” musieli dalej grać bez Trenera, a pech chciał, że przyszło Nam rozgrywać je z GKPW Gorzów, z którym w tym sezonie jeszcze nie wygraliśmy, choć były to porażki raczej nieznaczne.
Drużyna zagrała naprawdę solidne spotkanie i kto wie, jakby się ono skończyło, gdyby zawodnicy mieli okazje doświadczyć parę razy w ciągu meczu słynnej „Suszarki” Trenera Wiktora. Tak, czy inaczej mecz niestety przegraliśmy 4:8.

🏆W tabeli końcowej rundy eliminacyjnej lądujemy na 2 miejscu dzięki lepszemu bilansowi bramkowemu od Alfy Gorzów! Turniej finałowy zostanie rozegrany 15-16.06 w Szczecinie!

Ekipę „Neptuniarzy” reprezentowali;

1 Filip Hinc 
2 Bartłomiej Jagielski 
3 Szymon Ciuła
4 Dawid Stachowiak
5 Adrian Pawlak
6 Daniel Pardej 
7 Piotr Stasiak
8 Jakub Jagielski 
9 Mateusz Ciuła 
10 Rafał Orzechowski
11 Igor Michalski

http://www.pilkawodna.waw.pl/mzm19.htm

Zaszufladkowano do kategorii Aktualności | Możliwość komentowania MIĘDZYWOJEWÓDZKI MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW (U-13) została wyłączona