FINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW-MAMY MEDAL!!!

BRĄZOWY MEDAL JUNIORÓW MŁODSZYCH (U-17)!!!!!
Z finałów Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży drużyna przywiozła kolejne miejsce na podium a kolekcja medali Neptuna powiększyła się o jeszcze jeden krążek. Turniej był niezwykle zacięty, większość meczy bardzo wyrównana a do tytułu vicemistrzowskiego zabrakło bardzo niewiele – zadecydowała minimalna porażka z KSZO Ostrowiec. Bezkonkurencyjna była drużyna Alfy Gorzów, która wszystkim rywalom oprócz nas wbiła po 20 i więcej bramek. Neptun jako jedyny postawił mistrzom twarde warunki w pierwszej sesji meczów i ulegliśmy jedynie 6:10. Sobota była naszym dniem i po dwóch zwycięstwach nad bardzo silnymi ekipami z Warszawy (8:5) i Bytomia (13:10) otworzyliśmy sobie drogę do podium. Niestety niedzielny poranek przyniósł porażkę 9:10 z rewelacją turnieju, drużyną KSZO Ostrowiec. Mimo to nadal zachowaliśmy szansę na drugie miejsce, warunkiem było nasze zwycięstwo z ŁSTW i porażka KSZO z Pałacem Warszawa w ostatniej rundzie. Pierwszą część planu wykonaliśmy pewnie wygrywając 9:5, chociaż trzeba przyznać że nie było łatwo i kosztowało to nas wiele wysiłku, niestety Warszawianie nie dali rady drużynie z Ostrowca i ostatecznie jest brązowy medal! Jest to ogromny sukces drużyny, tym bardziej, że zasadnicza część sezonu w naszym wykonaniu nie napawała optymizmem. Ponadto u wielu kluczowych zawodników widać było wyczerpanie ciężkim sezonem (bardziej psychiczne niż fizyczne), w którym oprócz swojej kategorii wiekowej grali także w drużynie juniorów U-19 i w drużynie seniorskiej. Dlatego pełni obaw przystąpiliśmy w połowie czerwca do przygotowań ale postanowiliśmy zagryźć zęby i podjąć wyzwanie. Okazało się, że drużyna potrafiła się zmobilizować i na 3 tygodnie zawodnicy poświęcili się treningom – przygotowanie pływackie na basenie Politechniki, treningi na pływalni UŁ i dwa weekendowe wyjazdy na mecze towarzyskie do Warszawy i Gorzowa dały efekt!
Barwy Neptuna na turnieju finałowym reprezentowali:
Kamil Augustyniak (bramkarz)
Sebastian Bartosik (kapitan)
Norbert Rudny
Kuba Stachowiak
Kuba Sztylka
Piotrek Telbuch
Krzysiek Telbuch
Czarek Wójcicki
Filip Wojtyniak
Julek Wójcicki
Kuba Wójcicki
Paweł Kostur
Jędrzej Górniak
Drużynę prowadził Trener Viktor Berendyuha i Dominik Sznajder

http://www.pilkawodna.waw.pl/mpjm18.htm

Zaszufladkowano do kategorii Aktualności | Możliwość komentowania FINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW-MAMY MEDAL!!! została wyłączona

DOBRY WYSTĘP NEPTUNIARZY W STOLICY!!!

W WARSZAWIE GÓRĄ JUNIORZY NEPTUNA!
Po zaciętym finale z gospodarzami nasi juniorzy zajmują I miejsce w turnieju o puchar dyrektora Pałacu Młodzieży. Rundę grupową zakończyliśmy z kompletem zwycięstw. To było bardzo udane rozpoczęcie przygotowań do finałów Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Teraz treningi a za tydzień mecze kontrolne w Gorzowie. Barwy Neptuna reprezentowali:
Kamil Augustyniak
Sebastian Bartosik
Jakub Stachowiak
Jakub Sztylka
Piotr Telbuch
Krzysztof Telbuch
Filip Wojtyniak
Norbert Rudny
Paweł Kostur
Jędrzej Górniak.

Zaszufladkowano do kategorii Aktualności | Możliwość komentowania DOBRY WYSTĘP NEPTUNIARZY W STOLICY!!! została wyłączona

KOLEJNY SUKCES MŁODYCH NEPTUNIARZY!!

Brązowi medaliści U-13 2018r.
Barwy Neptuna reprezentowali:
Kacper Gaszewski – kapitan drużyny, środkowy napastnik, snajperskie oko i pewna ręka, król strzelców turnieju finałowego (16 bramek), poza tum także wiele asyst.
Mateusz Szmajda – środkowy obrońca, praktycznie nie do przejścia, waleczny nieustępliwy i siła spokoju.
Krzysiek Grabowski – bramkarz, bardzo pewny punkt drużyny, wiele udanych interwencji, świetne podania uruchamiające szybki atak.
Kuba Wierzchoń – skrzydłowy, drugi strzelec drużyny w finałach (10 bramek), doskonale wyprowadzane kontrataki.
Mateusz Ciuła – skrzydłowy, jeden z najmłodszych uczestników turnieju, bardzo dobry odbiór piłki na połowie przeciwnika, 3 bramki w finałach.
Bartek Jagielski – obrońca, wiele skutecznych odbiorów, bardzo pracowity w obronie, 1 bramka w finałach.
Kuba Jagielski – obrońca, także wiele skutecznych odbiorów i wygranych pojedynków indywidualnych w obronie.
Max Śniegula – pierwszy rezerwowy napastnik, dawał mocne zmiany w ataku, 3 bramki w turnieju finałowym.
Kuba Kostur – pierwszy rezerwowy obrońca, dawał dobre zmiany, dobra praca w obronie.
Daniel Pardej – rezerwowy napastnik.
Filip Hinc i Emil Wojtyniak – rezerwowi obrońcy.
Janek Mielczarek – rezerwowy bramkarz.
W turniejach kwalifikacyjnych grali także Dawid Stachowiak i Miłosz Janicki.

http://www.pilkawodna.waw.pl/mzm182005.htm

Zaszufladkowano do kategorii Aktualności | Możliwość komentowania KOLEJNY SUKCES MŁODYCH NEPTUNIARZY!! została wyłączona

OSTATECZNY DWUMECZ W BITWIE O EKSTRAKLASĘ

http://www.pilkawodna.waw.pl/elimekstraklasa2019.htm

Zaszufladkowano do kategorii Aktualności | Możliwość komentowania OSTATECZNY DWUMECZ W BITWIE O EKSTRAKLASĘ została wyłączona

KARTA KOLONIJNA NOWA RUDA 2018

Wszyscy uczestnicy obozu tradycyjnie muszą dostarczyć na zbiórkę wypełnioną i podpisaną kartę. Obowiązkowo należy wypełnić część dla rodziców.
Informacja na temat szczepień może być wypełniona samodzielnie przez rodzica ewentualnie zamiast wypełniania można załączyć ksero z książeczki zdrowia.
Karty proszę dostarczyć na zbiórkę – proszę ich nie przynosić wcześniej.

https://drive.google.com/file/d/1Drnj35ivsAaw_dINzh-_ylbdq2vSCXCk/view

Zaszufladkowano do kategorii Aktualności | Możliwość komentowania KARTA KOLONIJNA NOWA RUDA 2018 została wyłączona

MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH

PEWNY AWANS JUNIORÓW MŁODSZYCH.
Nasza drużyna wysoko wygrała wszystkie 3 mecze w turnieju kwalifikacyjnym pokonując kolejno zespoły Arkonii Szczecin, GKPW Gorzów i ŁSTW Łódź. Tym samym uzyskaliśmy awans do turnieju finałowego Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, który odbędzie się w lipcu.

http://www.pilkawodna.waw.pl/mpjm18.htm

Zaszufladkowano do kategorii Aktualności | Możliwość komentowania MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH została wyłączona

MŁODZI NEPTUNIARZE W WARSZAWIE

Zaszufladkowano do kategorii Aktualności | Możliwość komentowania została wyłączona

MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW U-15

http://www.pilkawodna.waw.pl/mzm18.htm

 

Zaszufladkowano do kategorii Aktualności | Możliwość komentowania MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW U-15 została wyłączona

SENIORZY GRALI W GLIWICACH

http://www.pilkawodna.waw.pl/ekstraklasa18.htm

Mecz: ŁUKOSZ WTS Polonia Bytom 11-5 Ecoperla Neptun Uniwersytet Łódzki

😤Wynik może i nie wygląda tak źle, jakby mogło się wydawać, jednak nasza gra już tak. Mecz zagraliśmy w zasadzie na stojąco w ataku, jak i w obronie, gdzie przecież aktywna gra z tyłu to zawsze nasz atut…

🔢Tak niski wynik zawdzięczamy tylko i wyłącznie pasywnej grze Bytomian, którzy chcieli wygrać to spotkanie najmniejszym nakładem sił i niewątpliwie im się to udało.

Z tabeli wynika, że lepiej wychodzą nam mecze popołudniowe/wieczorne, co już staje się chyba pomału „tradycją”. Czas się obudzić, zapomnieć o poprzednim meczu, wziąć się w garść i mimo braków kadrowych pokazać charakter.

II Mecz: ŁUKOSZ WTS Polonia Bytom 10-2 Ecoperla Neptun Uniwersytet Łódzki

Milion słupków, dwa miliony poprzeczek i brak sił w ostatniej kwarcie – Tak po krótce można opisać drugie spotkanie w Gliwicach. Warto zaznaczyć, że do końca III kwarty było tylko 6:2 dla Polonii. Zabrakło trochę szczęścia i szerszej ławki.

🔚Zmagania w naszym pierwszym, Ekstraklasowym sezonie zakończymy dwumeczem z Legią w Warszawie 26-27 maja.

Bądźcie z nami do końca!

Zaszufladkowano do kategorii Aktualności | Możliwość komentowania SENIORZY GRALI W GLIWICACH została wyłączona

KADROWICZE Z NEPTUNA!!!

NASI W KADRZE NARODOWEJ!

W Gorzowie Wlkp. rozegrany został turniej juniorów młodszych w piłce wodnej Słowianka Cup. W zawodach wzięły udział dwie reprezentacje Polski.

Już pierwszego dnia dwie drużyny w biało-czerwonych barwach zmierzyły się ze sobą. W podstawowym czasie gry padł wynik 5:5, natomiast w rzutach karnych 7:6 wygrał zespół oznaczony numerem 2. W pierwszej kolejce Anglicy pokonali też Litwinów 10:5. Drugą serię rozpoczął mecz naszych północnych sąsiadów ze zwycięzcami bezpośredniego pojedynku polskich drużyn. Po zaciętej walce Polska 2 wygrała 10:9. Polska 1 z kolei uległa Anglikom 4:16. W ostatniej serii zespół Polska 2 stawił opór drużynie z Wysp Brytyjskich, remisując w podstawowym czasie gry 9:9. W karnych to Anglicy jednak wygrali 4:3. W ostatnim meczu fazy grupowej Polacy pokonali Litwinów 7:5.

W finałach pary były takie same, jak w ostatniej kolejce, jednak tym razem wyniki się odwróciły – pierwsza drużyna Polski przegrała z Litwinami 7:9 i zajęła ostatnie miejsce w turnieju, a drużyna Polska 2 po kolejnym remisie z Anglikami (5:5), wygrała tym razem w rzutach karnych 8:7, triumfując w całym turnieju.

Najlepszym strzelcem wśród Biało-Czerwonych był Wojciech Babula z Polski 2, który do bramki trafiał jedenastokrotnie. W Polsce 1 po pięć bramek zdobyli Grzegorz Cegielski i Maksymilian Krakowiak.

Turniej w Gorzowie Wlkp. był okazją do przeglądu kadry juniorów młodszych. Na podstawie obserwacji trenerzy Jacek Osiński, Aleksandra Kristonosić i Sebastian Żabski wyselekcjonują zawodników, którzy w kwalifikacjach będą walczyć o występ na przyszłorocznych mistrzostwach Europy juniorów młodszych.

http://www.pilkawodna.waw.pl/slowcup18.htm

Zaszufladkowano do kategorii Aktualności | Możliwość komentowania KADROWICZE Z NEPTUNA!!! została wyłączona